Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Apie mus

„DISHERY“ tai naujas įmonės UAB „Arkietė“ prekės ženklas, kuriam taip pat priklauso indų salonai „ŽANA“.

UAB „Arkietė“ savo veiklą pardėjusi nuo 1993-ųjų, daugiausia dėmesio skyrė „ŽANA“ indų salonų vystymui. Per daugelį metų „ŽANA“ salonai pelnė klientų pasitikėjimą ir sulaukė HORECA atstovų dėmesio, todėl buvo nuspręsta plėsti įmonės veiklą ir įkurti naująjį „DISHERY“ indų saloną, orientuotą tik į HORECA segmentą.

Pavadinimas „DISHERY“ yra angliškų žodžių „dish“ ir „gallery“ junginys, kurie išvertus reiškia „indai“ ir galerija“ – būtent šie žodžiai atskleidžia pagrindinę prekės ženklo filosofiją. „DISHERY“ salonuose indus galima rinktis ramioje, estetiškoje aplinkoje, tarsi galerijoje. Indai – tai daug daugiau nei tik priemonė maistui sudėti, tai meno kūriniai, kuriais galite kurti vietos tapatybę ir išreikšti save. Salonuose taip pat rasite erdvės Jūsų kūrybai – galite laisvai derinti patinkančius indus ir atrasti, kas labiausiai dera tarpusavyje.

„DISHERY“ profesionalai yra pasiruošę padėti pasiūlyti Jūsų verslo poreikius atitinkančius nepriekaištingos kokybės indus, serviravimo reikmenis ir virtuvės įrangą. Čia rasite prestižinio prekės ženklo „Chef&Sommelier“ rafinuotų kolekcijų, „Bonna Porcelain“ intensyviam naudojimui skirtų gaminių, išskirtinių „Seltmann Weiden“ porcelianinių kūrinių, „Arcoroc“ grūdinto stiklo indų ir kitų patikimų tiekėjų produkcijos.