Grįžti atgal
Visos Kategorijos

PapStar

PAPSTAR itin kokybiškų vienkartinių indų ir įrankių, pakavimo medžiagų, papuošimų ir aksesuarų šventėms gamintojas.

„PAPSTAR“ įsipareigojimas yra pasiūlyti klientui produktą ir visas su produktu susijusias paslaugas iš vieno šaltinio. Tam naudojamos keturios pagrindinės koncepcijos:
•    Rinkodaros ir produktų asortimento koncepcija yra labai orientuota į rinkos poreikius ir klientų pasitenkinimą. Visi prekių asortimentai yra susieti su stipriu prekės ženklu prekybai ir galutiniams vartotojams, kur asortimento koncepcija nustato ateities tendencijas ir sukuria optimalų tinklo sprendimą prekybai.
•    Gamintojo-partnerio koncepcija yra pagrindinis įmonės sėkmės ramstis. Glaudus bendradarbiavimas ir stiprus pasitikėjimas sudaro šios idėjos pagrindą - PAPSTAR konsoliduoja daugiau nei 7000 daiktų iš 230 kūrinių. Individualios atskirų gamintojų stipriosios pusės optimaliai papildo viena kitą ir taip sudaro veiksmingą tinklo prekybos sprendimą.
•    Logistikos ir paslaugų koncepcija ypač užtikrina, kad visuose „PAPSTAR“ gaminiuose yra universalumų, nes nuolat auga prekių, klientų ir galutinių vartotojų skaičius. Ši koncepcija nuolat augo per 30 metų, buvo plėtojama toliau ir laikoma viena pagrindinių įmonės kompetencijų. Dėl šios sistemos patikimumo PAPSTAR laikomas pagrindiniu daugelio Europos prekybos įmonių partneriu.
•    Technologijos koncepcija ir pačios įmonės informacijos logistika suteikia pagrindą greitam ir optimaliai suprojektuotam produktų srautui rinkos partneriams ir patenkina nuolat augančius reikalavimus. Tokios technologijos kaip EDI arba statistinė pardavimų skaičiaus analizė ECR prasme, ypač PAPSTAR Extranet ir Intranet, daugelį metų sudarė tvirtą koncepcijos pagrindą ir pabrėžia bendrovės kompetenciją šioje srityje.
Nuolatinis visos sistemos tobulinimas atsižvelgiant į dabartinius pasiekimus ir sutrumpėjęs reakcijos laikas leidžia bendradarbiauti su rinkos partneriais.

Papstar buvo įkurta 1979 metais. Dabar gamina platų produktų asortimentą:
•    Vienkartiniai indai ir įrankiai;
•    Pakavimo medžiagos;
•    Higienos produktas;
•    Papuošimai ir aksesuarai šventėms.


Papstar produktai