Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Ozti

„Öztiryakiler“ buvo įkurta 1958 m. kaip viena iš pirmųjų Turkijos pramonės įmonių virtuvės įrangos sektoriuje.
„Öztiryakiler“, turinti platų rinkodaros ir garantinio aptarnavimo tinklą, turintį 4 regioninius direktoratus, 72 atstovus, 110 autorizuotų servisų Turkijoje, užima lyderio pozicijas vidaus rinkoje pramoninių virtuvių sektoriuje.

Ji taip pat teikia paslaugas užsienio rinkose su savo platinimo kanalais ir leidžiamomis paslaugomis 5 žemynuose ir daugiau nei 100 šalių ir yra viena iš pirmųjų 15 šio sektoriaus bendrovių visame pasaulyje. Jis turi salonus ir sandėlius, kuriuose veikia pardavimo-rinkodaros ir projektų komandos Rusijoje ir Kazachstane, taip pat turi gamyklą Rusijoje, kuri gamina 10000 m² uždarame plote.
„Öztiryakiler“ turi labiausiai patobulintas programas ir gaminių technologijas. Jo moksliniai tyrimai ir plėtra, inžineriniai padaliniai, stiprus laboratorijų ir projektų planavimas ir programos, susijusios su produkto tobulinimo tyrimais, vykdomi remiant technikos universitetams ir TUBITAK. Ji apdovanota kaip viena iš bendrovių, kurios iš Turkijos patentų instituto turi daugiausiai sertifikatų sektoriuje dėl savo naudos gavėjo modelio ir patentų tyrimų, pramoninio dizaino registravimo gaminiuose ir gaminio savybių, pasižyminčių naujovių kokybe ir unikaliu dizainu. „Öztiryakiler“ teikia projektavimo, gamybos ir aptarnavimo palaikymą. Padeda parengiant projektus, apmokant personalą.
Prietaisai ir produktai, kuriuos gamina „Öztiryakiler“, yra sertifikuoti tarptautinių sertifikavimo centrų, atliekant bandymus tiek įmonės, tiek išorinių šaltinių laboratorijose. Ji yra sertifikavusi daugiau nei 2000 produktų ir produktų grupių, kurie galioja nacionalinėse ir eksporto rinkose. Kai kurie iš šių yra pažymėti CE Europos regioninei rinkai, ETL ir NSF Jungtinėms Amerikos Valstijoms ir EAC Rusijai.
„Öztiryakiler“, savo gaminių ir valdymo sistemą sertifikavo ISO 9001 kokybės sistemos sertifikatu 1998 m.